пошуковець

пошуковець

Матеріали першого засідання творчої групи. Вересень, 2015

Вересень, 2015 рік

Методичні засади формування соціальної компетентності молодших школярів

(Методичні рекомендації ДОІППО для роботи над обласною науково-методичною проблемою "Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства")

Із вересня 2015 року навчальні заклади Дніпропетровської області включилися в роботу над обласною науково-методичною проблемою (проектом) «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства».
Головна мета проекту: визначен­ня освітніх стратегій соціалізації осо­бистості, розробка показників со­ціального розвитку дітей різних віко­вих груп, удосконалення системи психолого-педагогічного супроводу як важливого чинника процесу соціалізації.


Здоров’язбереження
як умова успішного розвитку,
навчання та виховання сучасного
молодого покоління

Освіті сьогодні відведене особливе місце в системі вирішення глобальних і вітчизняних проблем як суспільства взагалі, так і здоров’язбереження зокрема. Адже нова якість освіти, яка покликана забезпечувати розвиток сучасного суспільства, може бути досягнута лише при створенні певних умов організації такого навчально-виховного процесу, який не просто не зашкодить здоров’ю дитини, але й навпаки - активно сприятиме розвитку, вихованню та успішному навчанню в школі.




Особливості соціалізації
молодших школярів


Соціалізація - це процес і кінцевий результат взаємодії людини з природним, предметним, соціокультурним середовищем, це результат виховання громадянина держави, його фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку. Соціальне середовище, в якому формується особистість, треба розуміти не тільки як оточення, але й як систему можливостей, вимог та очікувань, яка виконує конструктивні і диригентські функції щодо цього процесу.

Читати повністю...

















Немає коментарів:

Дописати коментар